Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Acer campestre 'Carnival'
Local name: Spaanse Aak, Veldesdoorn

Kleine boom of struik met opvallend witroze bont blad. Volledig winterhard (Zone 5). Dit bladverliezende boompje kan goed op een donkere plek in de tuin waar het helder, witbonte blad extra opvallend is.

Acer campestre 'Carnival'
Acer campestre 'Carnival'
Characteristics:

     

Family:
Sapindaceae

Origine:
Europa, Zuidwest-Azië en Noord-Afrika

Height:
5 - 6 m (na 10 jaar)

Flowering colour:
Witroze bont blad

125-150 cm KL
€ 24,95