Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer buergerianum
Local name: Drietandesdoorn

Middelgrote, bladverliezende boom met frisgroen, glanzend blad en een mooie herfstkleur. Goed winterhard.

Acer buergerianum
Acer buergerianum
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
China, Taiwan

Height:
6 - 8 m

60-80 cm C3
€ 12,50

250-275 cm KL
€ 49,50