Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Acer 'Ample Surprise'
Local name: Esdoorn

Relatief compact groeiende kruising tussen de Europese/west Aziatische Acer platanoides en oost Aziatische Acer amplum met opvallend, rood gekleurde jonge scheuten. De maximale hoogte is ca 5 meter, maar hij laat zich goed snoeien, mits een compactere plant, of zelfs heg, gewenst is.

Acer 'Ample Surprise'
Acer 'Ample Surprise'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Height:
1.00 - 1.50 m

Foliage colour:
Groen (jonge schot is rood)

40-50 cm C3
€ 19,95