Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Abeliophyllum distichum
Local name: Witte Forsythia

Dit bladverliezende struikje heeft heerlijk geurende witroze klokvormige bloemetjes vroeg in het jaar. De knopjes zijn roze. De plant is goed winterhard.

Abeliophyllum distichum
Abeliophyllum distichum
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Oleaceae

Origine:
Korea

Height:
1 - 1,2 m

Flowering colour:
Rozewit

Flowering Time:
Februari - April

30-40 cm C3
€ 9,50

80-100 cm KL
€ 22,00